Halk Bankası Borç Sorgulama ve Limit Öğrenme

Halk Bankasına ait bir kredi kartınız var ise bu kredi kartınıza ait kredi kartı aylık borcu, limit bilgileri, nakit avans bilgileri, kredi kartı borç sorgulaması, kredi kartı ödeme günü bilgileri gibi kredi kartı ile ilgili bilmeniz gereken bütün önemli, bilgileri Halk Bank atm lerinden öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken halk bank kredi kartınızla en yakın atm ye gitmeniz ve kredi kartınızı atm ye yerleştirerek şifrenizi girmenizdir.
Atm ye kartınızın şifresini girerek kart giriş ekranına yönlendirilirsiniz. Bu ekrandan kredi kartı sayfasını seçerek kredi kartı ile ilgili bütün detayların yer aldığı ara menüye ulaşırsınız. Bu ara menüde kredi kartı borcu ödeme, kart bilgileri sayfalarından kredi kartı bilgileri sekmesini seçerek kredi kartı bilgilerinin olduğu sayfaya gelirsiniz. Burada halkbank borç sorgulama, limit artırma, bilgi güncelleme, kredi kartı ekstre bilgisi gibi sekmelerden kredi kartı bilgileri sekmesini seçin. Seçtiğiniz sayfada halk bankası kredi kartınızla ilgili bütün bilgilerin yer aldığı bir nevi dijital ekstre olan bilgi tablosunu ulaşacaksınız. Bu tablodan ihtiyacınız olan bilgileri alarak halk bankası kredi kartı bilgilerini halk bankası atm sinden yapmış olursunuz.
Atm ler dışında banka şubelerine giderek bu işlemlerinizi yapabilir, halk bankası borcu öğrenme, kredi kartı bilgi sorgulaması yapabilirsiniz. Halk Bank şubesine giderek gişe görevlisine kredi kartınızı verin. Kredi kartınızla birlikte sizi tanıtan bir kimlik kartı da vermelisiniz. Daha osnra yapmak istediğiniz halk bankası kredi kartı bilgi sorgulaması için öğrenmek istediğiniz bilgileri söyleyin ve işleminizin yapılmasını bekleyin. Görevli size istediğiniz bilgileri verecek ve kredi kartı bilgi sorgulamasını yapmış, kredi kartı bilgilerinizi öğrenmiş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir